28 lip 2011

Chryzokola. / Chrysocolla.

Od 29. lipca do 7. sierpnia będę znów wyjechana i nieosiągalna, więc gdyby ktoś potrzebował się skontaktować, proszę poczekać na moją odpowiedź po 7. (Dobra, przyznaję, pozapisywałam się na Wasze candy i mam nadzieję, że może wygram, a zapomniałam o swoim kolejnym offline-urlopie;) )
From 29th Jul to 7th Aug, I'll be at the sea and unavailable, so if anyone needed to contact me, please wait for my answer until 7th! (Okay, I admit, I hope I will have won a giveaway and I wouldn't like to miss my prize!;)

Od dziś mam już "dwójkę" z przodu. Co samo w sobie nie jest złe, ale jednak 20. urodziny to bardzo stresujące przeżycie. Z tego stresu powstała jeszcze świeżutka i parująca ;), moja pierwsza chyba tak pracochłonna bransoletka. Sznur herringbone wypleciony z toho 15o - czyli tych supermaleńkich - plus duża kulka chryzokoli. I przyznaję, że pękam z dumy!


From today on, I'm no longer a teenager. Which doesn't really seem so terribly bad, but... 20th birthday is somehow a stressful day. And the stress led me to finish a bracelet made of 15o tohos (15o meaning supersmall) and a chrysocolla. And I couldn't be more proud of myself ;)

A w kwestii candy jeszcze - z okazji urodzin, przedwczorajszych imienin oraz urodzin bloga 9. sierpnia - cukierasy są już zaplanowane! Muszę jeszcze tylko dokończyć nagrodę, bo chciałabym od razu pokazać gotowy produkt, jaki otrzyma zwycięzca - co z racji mojego wyjazdu może potrwać ;) - i będą cukierki. Dziękuję Wam za komentarze - żółty wisior uniknął "rozbiórki" ;) - i pozdrawiam z Już-Prawie-Kołobrzegu!

7 komentarzy:

 1. Ojj tam nie masz się co przejmować tą 2 z przodu, ja będę miała za rok ten sam problem hehe

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna bransoletka - przy 15 miałas masę roboty, ale efekt powala:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, jak chciałabym mieć znowu 2-kę z przodu...;)))
  Najlepsze życzenia urodzinowe:)))
  Bransoletkę szczerze podziwiam, te koralki są naprawdę maleńkie!

  OdpowiedzUsuń
 4. 2-ka z przodu brzmi dumnie ;) Wszystkiego najlepszego.
  A bransoletka super! Podziwiam Cię za cierpliwość z wyplataniem tych maluszków.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najj..
  Śliczna bransoletka :)
  Dzięki za udział w moim candy

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie skromne a jak cieszy oko :). Podobają mi się kolory :).
  Wierzę, że praca nad tym dziełem musiała dać w kość.
  U mnie to skromnie póki co :( lecz mam nadzieje z czasem nadrobić :).

  OdpowiedzUsuń
 7. hej, mam prośbę. Mogłabym prosić o radę w tej kwestii http://mtoto-wangu.blogspot.com/2011/08/tembo-mzuri.html. Z góry dziękuję za opinię.

  super tworzysz biżuterię. bardzo mi się podoba. pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Your comments feed my blog ;)