2 lut 2012

Russian spiral.

Mam wreszcie coś, co mogę Wam pokazać! :) Moja pierwsza bransoletka w technice Russian spiral - z toho 11o i 15o. Co prawda takie spiralki są dużo efektowniejsze, kiedy robi się je z większych koralików, ale i taki delikatny efekt mi się podoba. Bransoletka jest bardzo miękka i elastyczna, łatwo nałożyć ją na nadgarstek, bo lekko się rozciąga. Kolory na żywo co prawda prezentują się dużo lepiej, ale niestety - przy moich zdolnościach fotograficznych "bielsze już nie będzie" ;)

I have something new to show you, at last! My first Russian spiral bracelet. I used toho beads 11o and 15o. These spirals are so much more effective if you use bugle beads or simply bigger beads, but I like the delicate result of using such tinies. The bracelet is very light and flexible, so it's easy to put on. The colors are slightly more lively than at the photos, but with my photographic abilities, well, this is as good as it gets. ;)

Chociaż właściwie, może jednak będzie "bielsze"... Przecież z kotem wszystko wygląda lepiej! ;)
Or maybe it could get a little better... everything is better with a cat! ;)(ilustracja: Simon's Cat in his very own book, Simon Tofield)


Mam nadzieję, że uda mi się niedługo trochę nadrobić. Mam nowości i robię im mnóstwo zdjęć, ale w większości - przez jakość - lądują w koszu. Zostały mi jeszcze AŻ 4 dni ferii, więc może uda mi się pstryknąć coś sensownego... ;)
Za wszystkie komentarze dziękuję i przypominam, że nadal zbliża się 500. komentarz - dla osoby, której uda się trafić akurat w 500. przewidziany jest upominek! ;))


I hope to catch up a little bit soon, I have lots of new things to show you and I keep on photographing them, but mostly the photos are so bad that I delete them immediately. But I still have 4 free days left, so maybe I'll get some better ones... ;) Thank you for all your comments - remember that there is a gift waiting for the person who will leave the 500th comment! ;)

10 komentarzy:

 1. Fajna taka delikatna:) Ogromnie misterna. A robiłaś ją z takiej silikonowej gumki elastycznej? Ja się zastanawiam nad takimi ale w sklepach widziałam tylko takie grube (chyba) 0,7 i 1 mm :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na moj gust zdjecia nie sa zle a bransoletka jest czdowa poprostu:) Ale znam ten bol az za dobrze,kiedy chce sie zrobic dobre zdjecia i za nic to nie wychodzi:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna bransoletka. Lubię tę technikę ,wyrób jest taki miękki i elastyczny.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo Ci dziękuję za komentarz:). Bransoletka jest piękna, taka subtelna i elegancka. Gratuluję Ci cierpliwości i talentu, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. kocha kota Simona :D faktycznie z nim wszystko wygląda lepiej :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Nadłubałaś się:) Fajna bransa:)

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczna :) i zieloniutka. a z kotami zawsze wszystko lepiej wygląda, to fakt :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie ją zrobiłaś - tak równiutko. I kolor też piękny.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładna bransoletka ;-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Your comments feed my blog ;)