15 paź 2010

Wyróżnienia - czyli w sumie znowu się chwalę ;D

Po tygodniu biegania, narzekania i marudzenia, jakie te studia są głupie, a jaki ten Wrocław brzydki - jestem. I znów będę się chwaliła, nie ma co ukrywać, bo mi Dziewczyny sprawiły wspaniałą niespodziankę - dostałam moje pierwsze wyróżnienie, i to jednocześnie od dwóch osób: Hani i Ew! :)


Zasady dla obdarowanych:
   1. Zapisz zdjęcie, które jest powyżej i umieść je na własnym blogu.
   2. Przyznaj nagrodę 12 innym bloggerom.
   3. Zaklinuj blogi, którym przyznałaś nagrodę.
   4. Zostaw komentarz na obdarowanych wyróżnieniem blogach.
   5. Podziel się linkiem do bloga osoby, która przyznała wyróżnienie.
   6. Ponadto w zasadach jednego z wyróżnień jest podane aby napisać listę rzeczy, które czynią nas szczęśliwymi.

      Co do listy osób, to będzie ciężko wybrać tylko 12 z moich ponad 100 obserwowanych, więc pójdę nieco na łatwiznę i powiem, że wyróżniam wszystkich. Bo przecież już sam fakt, że uznajemy czyjś blog za godny obserwowania, jest sam w sobie wyróżnieniem - przynajmniej ja za każdym razem, kiedy widzę nowego obserwatora, czuję się dowartościowana ;) I to chyba mogę uznać za jedną z rzeczy, która czyni mnie szczęśliw(sz)ą.
      Poza tym, uszczęśliwia mnie bardzo mocno fakt, że po pięciu dniach spędzonych na studiowaniu jestem wreszcie w domu. Uszczęśliwia mnie, że wyszedł nowy Kot Simona. Oraz, że wygrałam kolejne candy - tym razem w Wisteria Garden, gdzie nagrodą była różowa różyczka-broszka. Uszczęśliwia mnie też, że udało mi się zdobyć alicjowe kolczyki z białym królikiem oraz pierścionki w kształcie filiżanki i czajniczka, a moja niemal dwuletnia kuzynka nauczyła się dzięki temu mówić "nićiek, nićiek!" ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Your comments feed my blog ;)