9 lip 2013

Neonowo, część 1. / Neons, part 1.

Zapisałam się TUTAJ baaaaaardzo dawno temu i zdążyłam już zapomnieć, że się zapisałam... a tu wczoraj proszę, co do mnie przyleciało :)

I signed up HERE a long, long while ago - so long I have completely forgotten about it, so what I found in yesterday's mail was a real surprise :)
Z różowych już się coś dzieje, na pomarańczowe też pomysł już mam. Część 2 zatem pojawi się niedługo, mam nadzieję. A stronę Preciosa Ornela polecam wszystkim, taka super niespodziewanka, i to jeszcze w dodatku prawie na zamówienie, bo w swoim zgłoszeniu napisałam, że jak już mam szansę coś wygrać, to... chciałabym te neony. No to mam! :)

The pink ones are already being 'processed' and I got a more-or-less clear idea what to do with the orange ones, too. I am so glad I got them, especially that in my sign up form on the Preciosa Ornela Website I wrote "if I have a chance to win, I'd love to get the neon ones" ;) So, here they are! 


4 komentarze:

 1. Dostałam te same koraliki wczoraj, ale nie mogę przeżyć tych neonów. Pradopodobnie je komuś dam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne kolory koralików. Ja jakoś nie mogę się przekonać do neonów - boję się ich troszeczkę jeśli chodzi o dodatki i ubrania.

  Pozdrawiam i czekam na kolejne odsłony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mnie uraczyli neonami:) żarówy, że hej:P czekam co wyczarujesz ze swoich.

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja właściwie nadal nie wiem co zrobiłyście by dostać koraliki od nich... nigdy nie mam czau dokładnie poczytać. Ale tak jak Inaurem, nie umiem przeżyć neonowych kolorów, jakoś mi nie pasują, ale czekam na efekty Twojego tworzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Your comments feed my blog ;)