21 kwi 2011

Motyl czy kokardka? / A butterfly or a bow-tie?

Według pierwotnego zamierzenia (i wzoru) miał być motyl, ale po zakończeniu żyłek okazało się, że wyszła raczej... kokardka. Jak myślicie?
According to the pattern - it was supposed to be a butterfly. But after I finished working it turned out to look much more like a bow tie. But maybe it's just my impression - what do you think?Za długą przerwę przepraszam - odwiedzam wszystkich regularnie, ale co do postów to najzwyczajniej na świecie bardzo rzadko miewam aparat, a nawet jeśli już go mam, to albo z rozładowaną baterią, albo z brakiem czasu na robienie zdjęć. Mam nadzieję, że trochę nadrobię z wrzucaniem nowych fotek przez weekend :)
(Za ewentualną złą jakość zdjęć też przepraszam - jak już mam aparat, to nie mam dostępu do własnego komputera, a ten "publiczny" ma co najmniej dziwne ustawienia kolorów ekranu.)
No, koniec przepraszania, proszę o odpowiedź! Kokardka czy jednak motyl? :)

Sorry I was MIA for so long - I visit your blogs regularly, but I just have no time to write posts, not to mention charging the batteries in my camera and making photos... But I'm hoping to do some catching up during the weekend. ;)
(Also, sorry for the not-good-enough photos - I cannot access my own computer, and the "public" one seems to have some weird color settings.)
Okay, done with apologizing - a bow-tie, or a butterfly? ;)

4 komentarze:

 1. Ja tam widzę ślicznego motylka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kokardke, w tym wzorku, żeby wyszedł motylek trzeba fasetowanych koralików użyć lekko podłużnych bardziej niż okrągłych, ale i tak wygląda fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie motylek, ale pomysł Kathinny z podłużnymi koralikami też dobry. Na pewno wtedy motylek będzie bardziej "motylkowy"
  Tak czy inaczej wisiorek śliczny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja widzę cudnego motylka:)
  Jest piękny:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Your comments feed my blog ;)