11 lis 2012

Coś nowego. / Something new.

Motyw znany i niezbyt "wyzwaniowy", ale Asia zachęcała też do spróbowania czegoś, czego od dawna chcieliśmy spróbować, a jakoś nigdy nie wyszło. U mnie tak właśnie było z tym wzorem - był jednym z pierwszych beadingowych wzorów, jakie udało mi się wyguglać na początku swojej koralikowej przygody, czyli jakieś dobre trzy lata temu... a nigdy nie starczyło mi czasu, odwagi i odpowiednich kolorów koralików, żeby spróbować. A jak wreszcie mi się udało, zamiast kolczyków powstał wisiorek, bo 7cm to dla mnie jednak za dużo jak na kolczyk. Może, gdyby udziubać kolczyki z tych mikro 15stek... to dopiero byłoby wyzwanie! :)
The pattern is well-known and not too challenging, but in her challenge Asia also encouraged to try and do something we've always wanted to, but we never did. And that was exactly my story with that pattern - it was one of the first I've found at the beginning of my adventure with beading, which is like three years ago... and I never had enough time, courage or beads in appropriate colors to try it. And when I finally succeeded, I made a pendant instead of earrings, because 7cm is too much for an earring for me. Maybe, if it was made with 15o beads... but that would really be a challenge! ;)Wisiorek zgłaszam do wyzwania:
I submit the pendant to the challenge:


6 komentarzy:

 1. o, paw to i u mnie był jeden z pierwszych wzorów koralikowych i... do tej pory zrobiłam jednego kalecznego pawia, bez ogona :D leży sobie gdzieś na dnie pudła z niedokończonymi projektami.

  OdpowiedzUsuń
 2. O! Znajomy wzór :) Bardzo fajnie wygląda jako wisiorek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać w tym niesamowicie dużo pracy! Ale efekt jest naprawdę ciekawy i watro było się natrudzić :) Dziękuję za dołączenie do wyzwania w ostatniej chwili i życzę powodzenia! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Noooooooo ! ale uplotłaś !!! Piękny paw ,kurcze ,
  jeszcze to przede mną !!Powodzenia w wyzwaniu !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny wisior :)


  http://lilobeaded.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Your comments feed my blog ;)